top of page
שיווק

שיווק גבירותי, שיווק

בין אם פתחת כעת עסק ובין אם את מנהלת עסק מבוסס כבר שנים, את מבלה זמן רב במחשבה על הדרכים השונות בהן תוכלי לשווק את העסק שלך.  לעסק יש מגוון אתגרים אבל האתגר הכי משמעותי הוא "איך להשיג יותר תנועה, לידים  ולקוחות שיגדילו את העסק?" 

השיווק הוא המנוע של העסק, הוא זה שמניע את העסק לכיוון הלקוחות שלו. בלי שיווק העסק לא יכול להתקיים! יחד עם זאת שיווק הוא עקב אכילס של רוב בעלי העסקים. 

רוב בעלות העסקים שאני מלווה לא מרגישות בנוח  לשווק את העסק שלהן, זה גוזל זמן, מתסכל ותמיד נמצא ברשימת המטלות שאף פעם לא מסתיימת! חלקן לא מתחברות לחשיפה ברשתות החברתיות, שיווק נתפס כמניפולציה לשכנוע ויש להן התנגדות עקרונית שמונעת מהעסק להצליחוכולן טוענות "בכלל לא בחרתי בשיווק כעיסוק שלי, אני פה בגלל משהו אחר". 

 

בואי נעשה סדר

יש לך פתרון שיכול לעזור ללקוחות שלך! שיווק לא עוסק במכירה, אלא במתן מידע איך להתגבר על האתגרים שלהם. וזאת המטרה היחידה שלך. פשוט! 

פחד משיווק

כשיש לך משהו בעל ערך להציע 

את לא יכולה להחביא אותו   

אסטרטגיה שיווקית רחבה

שיווק מתרחש בשתי זירות שונות אך קשורות. האחת היא התהליך הפנימי של העסק שמתייחס לפיתוח ומיתוג, והשנייה היא האינטראקציה של העסק עם קהלים חיצוניים, ושתיהן הכרחיות לקיום עסק מצליח.

 

מאיפה מתחילות?

מבניית תוכנית שיווקית המתאימה ביותר לעסק שלך שלך שתהווה מפת דרכים להשגת המטרות שלך. התוכנית תכלול כלים שיווקיים שנכונים לך באופן שתרגישי נאמנה לעצמך. נבנה תוכנית ארוכת טווח, הכוללת תקציב, משפך שיווקי ונבחר פלטפורמות כדי להגיע לקהל שנכון לך.

 

מה זה כולל?

אבחון מקיף שבסופו נוכל לדעת בבהירות איפה הפערים, איזה מסרים עוברים ללקוחות שלך ומאיזה תשתיות.  משם נעבור לביסוס התשתיות הדיגיטליות, בניית אסטרטגיית תוכן ותוכנית לשיווק דיגיטלי. 

תשתיות דיגיטליות 

בניית אסטרטגיה דיגיטלית באמצעות התאמת הפלטפורמות הנכונות לעסק שלך ביחס לתעשייה שלך, למתחרים, ללקוח החלומות שלך, באופן שתהווה גשר מדויק בינך לבין הקהל שלך. את רוצה שהייצוג הדיגיטלי שלך יהיה שיקוף מדויק שלך!

אסטרטגיית תוכן

תוכן בעל ערך ללקוחות שלך יכול להיות יעיל יותר מאשר קידום ממומן של העסק. איזה תוכן? בלוגים, אינפוגרפיקה, פוסטים במדיה חברתית וסרטונים כולם תורמים למערכת יחסים מהותית יותר. אסטרטגיית תוכן ממוקדת מגבירה את הסמכות והמעורבות של העסק שלך.

שיווק ממומן 

ביצוע קמפיינים פרסומיים מנצחים. ניהול הקמפיינים מהקצה אל הקצה, מתכנון ועד ביצוע המאפשר לך ליהנות מהתוצאות. באופן הבסיסי ביותר, קמפיין שיווקי הוא עוד נדבך באסטרטגיה השיווקית הכוללת. עם זאת, כדי שקמפיין שיווקי יהיה אפקטיבי, תמיד נתחיל בהתאמת האסטרטגיה הדיגיטלית לאסטרטגיה העסקית.

שרביט קסמים לשיווק העסק

שיודע להוביל תנועה קבועה של לקוחות אידיאלים ומזרים לידים חדשים. אבל לא סתם תנועת לקוחות, השרביט יזרים רק את הלידים והלקוחות המדויקים לך. 

זה לא חלום, זה אפשרי!

 

בעולם האמיתי אין שרביט קסמים, אבל למרבה המזל יש טכניקה שנותנת את אותו אפקט של זרימת לקוחות. כשאנחנו בונות תוכנית שיווק אסטרטגית יסודית אנחנו ממגנטות את הקהל המדויק לך 

עכשיו דמייני לעצמך לרגע, שיש לך שרביט קסמים לשיווק העסק

מוכנה לספר ללקוחות שלך מה יש לך להציע להם?

בואי לגלות איך את יכולה לבלוט במרחב הדיגיטלי (בלי "למכור") ולהגיע ללקוחות שלך

לבלוט במרחב הדיגיטלי
bottom of page