top of page
עיצוב ללא שם (3).png

אבחון עסקי 

כשאת לא יכולה לשים את האצבע על מה לא עובד בעסק שלך

את מרגישה תקועה בעסק, את שוברת את הראש כדי להבין מה הבעיה, את משקיעה הרבה כסף בשיווק ועושה כל מה שאפשר לעשות ועדיין את לא מתקדמת. מה לעשות? מה הכיוון?   

רוב בעלות העסקים שמגיעות אלי חושבות שיש להן "בעיית שיווק", אבל ברוב המקרים זה הרבה מעבר לשיווק. עסק הוא מערכת של חלקים הקשורים זה בזה, שיש להם קשרי סיבה ותוצאה. אסטרטגיה, מיתוג, תכנים, תוכנית עסקית, תוכנית שיווקית.  למעשה, כדי שהעסק יתפקד מקסימום יכולת, כל המערכות צריכות לעבוד בזרימה.

זה הרבה מעבר לטקטיקות שיווקיות! את לא יודעת מה הבעיה, איך תוכלי לפתור אותה?  

פיתוח עסקי

השיווק מתחיל מהיסודות

כשאנחנו מסתכלים על העסק שלנו כמערכת, אנחנו יכולים לראות איך הכל משתלב - ואיך כל חלק משפיע על חלק אחר. אנו יכולים גם לזהות היכן יש פערים ולהבין באיזה אסטרטגיות לפעול שישפיעו בצורה הטובה ביותר.

 

חשוב לנתח את כל העסק לפני שנתחיל לזרוק כסף על מאמצי שיווק שלא יניבו תוצאות. זה לא משנה כמה כסף תקצי לשיווק שלך, זה יהיה מאמץ מבוזבז.  המשימה שלנו היא למצוא את גלגלים חורקים וליצר סינרגיה בין כל מרכיבי העסק כדי שתוכלי לעלות על המסלול בהצלחה!

תרשים לדף נחיתה אבחון עסקי (3500 × 4200 פיקסל).png

 עינת, איזה פערים ניתן לזהות באבחון עסקי?

האבחון העסקי הוא תהליך שעוזר לך להכיר את העסק שלך טוב יותר ולזהות פערים, אותם ניתן להשלים בפעילות שיווקיות. בתוך שרשרת השיווק יש המון אפשרויות והמשימה שלי היא למצוא אותם אחד לאחד.

מה למשל?

כשאת לא יודעת את ה"למה" שלך, את לא יודעת מה הבידול שלך, את לא יודעת מי קהל היעד שלך והמסרים שלך מתמוססים באוויר ולא נוגעים באף אחד. 

OHAD0435 copy.jpg

נעים להכיר

אני עינת ואני מאמינה בחיים עם תכלית 

התכלית שלי היא לעזור ליזמיות להגשים את עצמן

אני עובדת עם נשים יזמיות כמוך, יד ביד מהרעיון למימוש, מהחזון ועד לביצוע בדרך הנכונה עבורך להצלחה. המומחיות שלי היא לתמוך במסע העסקי שלך ולעזור לך לקבל החלטות טובות יותר שיעזרו לך להשיג את המטרות שלך במהירות ובקלות

פרטים אחרונים לפני שנפגש

 • עינת, מה בדיוק את בודקת?
  נבדוק איך נוכל לבנות חוסן עסקי באמצעות שיפור תהליכים והתייעלות, לצד פיתוח ויצירתיות שישאירו את העסק שלך רלוונטי ותעברי ממצב השרדותי למצב של צמיחה
 • איך זה מתקיים?
  בשלב הראשון תמלאי שאלון אבחון עסקי לקראת הפגישה שלנו. השאלון ישקף את מצב העסק כיום ויכלול את היעדים, הניצחונות שלך וכל האתגרים שאיתם את מתמודדת. לאחר מכן אבצע סריקה של החומרים והפעילות השיווקית המקוונת כפי שהיא היום. נקיים שיחת וידאו בת 60-90 דקות (לפי צורך) שבה נדון על העסק שלך. אקשיב לך ואשאל שאלות שישלימו לי את התמונה המלאה לצורך המלצה והצעות מעשיות. אקיים ניתוח מעמיק של הממצאים שיעלה בדו"ח אבחון מסכם. הדו"ח יכלול סקירה של כל המערכת, מקומות בהם יש לדייק והמלצות לפיתוח אסטרטגיה שיווקית, דיוק המוצר וניסוח הצעת ערך טובה יותר, אפשרויות לפיתוח עסקי והמלצות לגבי הנכסים הדיגיטליים שלך. נפגש בשיחת וידאו בת כ- 30 דקות בהם אציג לך את הניתוח.
 • איך אני מיישמת את הדו"ח הלכה למעשה?
  באמצעות אבחון עסקי תקבלי ניתוח מהיר איפה נמצא המפתח להצלחה ואיך ניתן להתגבר על האתגרים, כמובן גם המלצות ליישום והדרך הטובה ביותר לטפל בפערים, אותם תוכלי ליישם בכוחות עצמך או יחד איתי.
 • מה מייחד את האבחון העסקי?
  האבחון מאפשר לעשות עצירה יזומה ולבחון את העסק בהיטל על. נזהה איפה האתגרים ולאחר שנדייק השיווק שלך יהיה הרבה יותר יעיל. המטרה שלי היא להחזיר אותך לאסטרטגיה של עשייה וצמחיה רק מדוייקת יותר בהתאמה למצב. לעשות עוד מאותו הדבר ולתלות את זה בהאטה במשק זאת הדרך התלולה למטה.
 • מה ניתן לראות באבחון?
  אפשר לראות איפה ניתן להתייעל, גם בהיבט כלכלי אבל בהחלט גם בתהליכים. למקד את המשאבים למקומות בהם תהיה אפקטיביות גדולה יותר. להבין מה הלקוחות צריכים בימים אלו ולהתאים את המוצרים. איפה אפשר לייצר שיתופי פעולה מניבים ואיך לשמר את הקיים. ועוד. ועוד. ועוד.
 • זה נשמע לך מוכר?
  את מרגישה שיש האטה בעסק, מן תקופה של חוסר וודאות, את מתחילה לצמצם, אבל מבינה שאי אפשר להמשיך ככה. את יודעת שאת צריכה לעשות משהו במצב הקיים, אבל את לא ממש בטוחה מאיפה להתחיל. את מרגישה מבולבלת ולא ממש בטוחה היכן להתמקד או להשקיע את המאמצים שלך כדי להשיג את התוצאות העסקיות שאת מחפשת. יש לך כל כך הרבה רעיונות, אבל את לא בטוחה אילו מהם טובים, או היכן כדאי להתמקד קודם. פוחדת לקחת סיכונים. פשוט אין לך זמן להבין הכל, והלוואי שמישהו שכבר היה שם ייקח אותך ביד ויגיד לך מה לעשות. את מקווה שהעסק שלך ישרוד את התקופה, אבל מה ההבדל בינך לבין אחרים? את מתקשה יותר ויותר להתבלט מהמתחרים ולא יודעת מה יעזור. זהו! לא עוד חוסר ודאות, בסיום האבחון תקבלי תוכנית מסודרת ליישום.
 • מתי אפשר להתחיל?
  אני מזמינה אותך להשאיר הודעה או ליצור קשר טלפוני. נקבע מועד לפגישה לאחר שנעשה אינטייק קצר שיאפשר לי לדעת אם האבחון יכול לקדם אותך. חשוב לי שתקבלי כלים שיקחו את העסק שלך קדימה. במידה ולא, אוכל להמליץ לך בשמחה איך להמשיך מכאן.
עיצוב ללא שם (45).png

Thanks for submitting!

bottom of page