top of page

עינת יוסף כהן

אייקונים לאתר עינת .png

לכל עסק יש שביל

עיצוב ללא שם (3).png

חישוב מסלול

לשרוד את תקופת ההאטה במשק ולהפוך אותה להזדמנות! 

את מרגישה שיש האטה בעסק, מן תקופה של חוסר וודאות, "אנשים לא מוציאים כסף בקלות" את אומרת לעצמך ושוברת את הראש כדי להבין מה הכיוון, מתחילה לצמצם את עלויות השיווק.   

רוב העסקים דוחים החלטות כלכליות או מקצצים בתקופות של האטה כלכלית. זה לא מפתיע, זאת תגובה אינסטינקטיבית, אנחנו עוברים למצב של הישרדות וכך אנחנו מבטלים השקעות, מפטרים עובדים ומצמצמים עלויות. זה נותן לנו תחושה של שליטה.

המציאות מראה שעסקים שמפסיקים ליצור ולחדש בתקופות מאתגרות לרוב נכשלים בעוד שעסקים שבוחרים להיות אקטיבים משגשגים.

תמונה לאתר (3).png

אז מה אפשר לעשות כדי לשרוד את התקופה המאתגרת?

מודל 360° לצמיחה 

בתקופה של אי ודאות כלכלית, המשימה שלנו היא לבנות חוסן עסקי, על ידי שיפור תהליכים עסקיים, הגברת היעילות, שימור לקוחות ויצירתיות.

גמישות ויצירתיות תהפוך את העסק שלך לתחרותי ורלוונטי יותר ללקוחות! במקום להיכנס למצב הישרדותי, תוכלי להתמקד באסטרטגית צמיחה.

האטה כלכלית זאת הזדמנות!

איך נעשה את זה?

01

התייעלות 

נבחן מחדש את כל ההוצאות

נעשה התייעלות עסקית

נפנה משאבים לשימוש מיטבי

02

שימור

נשמר קשרים ושיתופי פעולה

נשפר נאמנות לקוחות

נמצב את ערך המותג

גמישות

נשמר קשרים ושיתופי פעולה 

נשפר נאמנות לקוחות

נמצב את ערך המותג

03

דחיפה קלה תניע את העסק שלך קדימה

שימי לב!

​האטה כלכלית היא הזדמנות ליתרון תחרותי 


זה לא נמשך לנצח, הזמן הנכון לחדש הוא עכשיו!


עסקים פרואקטיביים וגמישים עוברים תקופות שפל מבלי לחוות ירידה משמעותית בהכנסות וברווחים

אז איך העסק שלך יעבור את התקופה הזאת חזק יותר?

את חייבת לעזוב את עמדת ההגנה לעמדת היצירה!

OHAD0435 copy.jpg

נעים להכיר

אני עינת ואני מאמינה בחיים עם תכלית 

התכלית שלי היא לעזור ליזמיות להגשים את עצמן.

אני עובדת עם נשים יזמיות כמוך, יד ביד מהרעיון למימוש, מהחזון ועד לביצוע בדרך הנכונה עבורך להצלחה. המומחיות שלי היא לתמוך במסע העסקי שלך ולעזור לך לקבל החלטות טובות יותר שיעזרו לך להשיג את המטרות שלך במהירות ובקלות

פרטים אחרונים לפני שנפגש

 • עינת, מה בדיוק את בודקת?
  נבדוק איך נוכל לבנות חוסן עסקי באמצעות שיפור תהליכים והתייעלות, לצד פיתוח ויצירתיות שישאירו את העסק שלך רלוונטי ותעברי ממצב השרדותי למצב של צמיחה
 • איך זה מתקיים?
  בשלב הראשון תמלאי שאלון אבחון עסקי לקראת הפגישה שלנו. השאלון ישקף את מצב העסק כיום ויכלול את היעדים, הניצחונות שלך וכל האתגרים שאיתם את מתמודדת. לאחר מכן אבצע סריקה של החומרים והפעילות השיווקית המקוונת כפי שהיא היום. נקיים שיחת וידאו בת 60-90 דקות (לפי צורך) שבה נדון על העסק שלך. אקשיב לך ואשאל שאלות שישלימו לי את התמונה המלאה לצורך המלצה והצעות מעשיות. אקיים ניתוח מעמיק של הממצאים שיעלה בדו"ח אבחון מסכם. הדו"ח יכלול סקירה של כל המערכת, מקומות בהם יש לדייק והמלצות לפיתוח אסטרטגיה שיווקית, דיוק המוצר וניסוח הצעת ערך טובה יותר, אפשרויות לפיתוח עסקי והמלצות לגבי הנכסים הדיגיטליים שלך. נפגש בשיחת וידאו בת כ- 30 דקות בהם אציג לך את הניתוח.
 • איך אני מיישמת את הדו"ח הלכה למעשה?
  באמצעות אבחון עסקי תקבלי ניתוח מהיר איפה נמצא המפתח להצלחה ואיך ניתן להתגבר על האתגרים, כמובן גם המלצות ליישום והדרך הטובה ביותר לטפל בפערים, אותם תוכלי ליישם בכוחות עצמך או יחד איתי.
 • מה מייחד את האבחון העסקי?
  האבחון מאפשר לעשות עצירה יזומה ולבחון את העסק בהיטל על. נזהה איפה האתגרים ולאחר שנדייק השיווק שלך יהיה הרבה יותר יעיל. המטרה שלי היא להחזיר אותך לאסטרטגיה של עשייה וצמחיה רק מדוייקת יותר בהתאמה למצב. לעשות עוד מאותו הדבר ולתלות את זה בהאטה במשק זאת הדרך התלולה למטה.
 • מה ניתן לראות באבחון?
  אפשר לראות איפה ניתן להתייעל, גם בהיבט כלכלי אבל בהחלט גם בתהליכים. למקד את המשאבים למקומות בהם תהיה אפקטיביות גדולה יותר. להבין מה הלקוחות צריכים בימים אלו ולהתאים את המוצרים. איפה אפשר לייצר שיתופי פעולה מניבים ואיך לשמר את הקיים. ועוד. ועוד. ועוד.
 • זה נשמע לך מוכר?
  את מרגישה שיש האטה בעסק, מן תקופה של חוסר וודאות, את מתחילה לצמצם, אבל מבינה שאי אפשר להמשיך ככה. את יודעת שאת צריכה לעשות משהו במצב הקיים, אבל את לא ממש בטוחה מאיפה להתחיל. את מרגישה מבולבלת ולא ממש בטוחה היכן להתמקד או להשקיע את המאמצים שלך כדי להשיג את התוצאות העסקיות שאת מחפשת. יש לך כל כך הרבה רעיונות, אבל את לא בטוחה אילו מהם טובים, או היכן כדאי להתמקד קודם. פוחדת לקחת סיכונים. פשוט אין לך זמן להבין הכל, והלוואי שמישהו שכבר היה שם ייקח אותך ביד ויגיד לך מה לעשות. את מקווה שהעסק שלך ישרוד את התקופה, אבל מה ההבדל בינך לבין אחרים? את מתקשה יותר ויותר להתבלט מהמתחרים ולא יודעת מה יעזור. זהו! לא עוד חוסר ודאות, בסיום האבחון תקבלי תוכנית מסודרת ליישום.
 • מתי אפשר להתחיל?
  אני מזמינה אותך להשאיר הודעה או ליצור קשר טלפוני. נקבע מועד לפגישה לאחר שנעשה אינטייק קצר שיאפשר לי לדעת אם האבחון יכול לקדם אותך. חשוב לי שתקבלי כלים שיקחו את העסק שלך קדימה. במידה ולא, אוכל להמליץ לך בשמחה איך להמשיך מכאן.
עיצוב ללא שם (45).png

אנחנו לא יודעות מה צופן העתיד אבל האחריות שלנו היא לעשות מעשה

תודה, אני כבר מתרגשת!

bottom of page